Comount USB-C/-A-forlængerkabel – USB C 3.2 (han) til USB-A (hun)
HØJDEPUNKTER
- 1 m
- USB C lige han
- USB A lige hun
- USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) hurtig opladning USB Power Delivery (USB PD) 100 W
- Sort, rød
- 1 stk.
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
RAM Mounts 560014. Kabellængde: 1 m. Stik 1: USB C, stik 2: USB A, USB-version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maks. dataoverførselshastighed: 5 Gbit/s, Produktfarve: Sort, rød
Comount USB-C/-A-forlængerkabel – USB C 3.2 (han) til USB-A (hun)
Tilslutning & Porte
| Kabellængde | 1 m |
| USB-version | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Stik 1 | USB C |
| Stik 2 | USB A |
| Køn på stik 1 | Male |
| Køn på stik 2 | Female |
| Formfaktor for stik 1 | Straight |
| Connector 2 formfaktor | Straight |
| Cable jacket material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| USB Power Delivery | Yes |
| Cable type | Round cable |
| USB Power Delivery op til | 100 W |
Processor & Hukommelse
| Input current (max) | 5 A |
Batteri & Strøm
| Indgangsspænding | 20 V |
| Hurtig opladning | Yes |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Black, Red |
| Antal pr. pakke | 1 pc(s) |
Øvrige specifikationer
| Maksimal dataoverførselshastighed | 5 Gbit/s |