Epson Premium Matte Label – udstanset rulle: 76 mm x 127 mm,
HØJDEPUNKTER
- Mat
- Hvid
- Printteknologi: Inkjet
- Klæbetype: Permanent
- Varmebestandig
- Labels pr. pakke: 960 stk.
- Beskrivelse
- Yderligere information
- Dokumenter
Beskrivelse
Epson Premium mat Label – udstanset rulle: 76 mm x 127 mm, 960 labels. Produktfarve: Hvid, Label type: Mat, Printteknologi: Inkjet. Labelbredde: 7,6 cm, Labelhøjde: 12,7 cm. Antal pr. pakke: 1 stk., Pakkebredde: 220 mm, Pakkedybde: 210 mm. Labels pr. pakke: 960 stk. Produkter pr. palle: 126 stk., Pallens bruttolængde: 120 cm, Pallens bruttobredde: 80 cm
Matte papiretiketter med permanent klæber
Premium matte coated inkjet-etiketter til fotokvalitetsprint i høj kvalitet. Den glatte, klare hvide overflade med mat finish sikrer hurtig tørring samt modstandsdygtighed over for ridser, vand og varme. Den universelle permanente akrylklæber sikrer problemfri ydeevne og god vedhæftning på forskellige overflader, også ved lave temperaturer.
Produktanvendelse
• Produktlabels
• Produktion
• Kampagnelabels
• Sundhedsvæsen og apotek
• Hyldeforkantslabels i detailhandel
• Forsendelseslabels
| Print-teknologi | Inkjet |
Medie & Labels
| Labels pr. pakke | 960 pc(s) |
| Label type | Matte |
| Label-bredde | 7.6 cm |
| Label-højde | 12.7 cm |
| Selvklæbende materiale | Acrylic |
Trådløs & Netværk
| Kompatible produkter | Epson TM-C3400BK<br />Epson TM-C3400-LT<br />Epson ColorWorks C7500G<br />Epson ColorWorks C7500<br />ColorWorks CW-C6500 <br />ColorWorks CW-C6000Pe<br />ColorWorks CW-C6000Ae<br />ColorWorks CW-C600 |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | White |
| Type finish | Matte |
| Antal pr. pakke | 1 pc(s) |
| Pakkebredde | 220 mm |
| Pakkens dybde | 210 mm |
| Pakkehøjde | 90 mm |
| Pakkevægt | 1.6 kg |
| Produkter pr. palle | 126 pc(s) |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttohøjde | 112.5 cm |
| Produkter pr. pallelag | 42 pc(s) |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 60 pc(s) |
| Produkter pr. palle (UK) | 180 pc(s) |
| Pallelængde (UK) | 120 cm |
| Pallebredde (UK) | 100 cm |
| Pallehøjde (UK) | 112.5 cm |
Driftsforhold
| Vandafvisende | Yes |
| Varmebestandig | Yes |
Øvrige specifikationer
| Kode i det harmoniserede system (HS) | 84439990 |
| Mindste ordremængde | 6 pc(s) |
| Oprindelsesland | Poland |
| Type klæbemiddel | Permanent |