RAM Mounts Formtilpasset holder (lås) til Zebra ET51/56 (8″)
HØJDEPUNKTER
- Fjederbelastet, strømforsynet dock giver opladningsmuligheder for Zebra ET5x 8,3" & 8,4" tabletserien med robust ramme via DC 5,5 mm strømstik
- Når den er tilsluttet en strømkilde, leverer integrerede pogo-ben strøm til enheden, mens den er docket; Docken kan rumme tablet-tilføjelser såsom scanner, håndrem og PowerPack-batteri; tabletscanning fungerer, mens tabletten er docket
- Kompatibel med RAM® 4-huls AMPS- og 75 mm x 75 mm VESA-mønsterbaser i C- og D-størrelse til montering af en dobbelt sokkelarm; kugle- og sokkelteknologi giver næsten uendelig justerbarhed
- Indbygget 2-huls monteringsplade til ekstra enhedsmontering, f.eks. en telefon; kompatibel med RAM® 2-huls diamantbaser og tilbehørssidebeslag
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
RAM Mounts RAM-HOL-ZE10PU. Mobil enhedstype: Tablet/UMPC, Korrekt brug: Indendørs, Produktfarve: Sort
Med GDS® Technology™ til opladning giver GDS® Vehicle Dock til Zebra ET5x 8,3″ & 8,4″ tabletserien dig mulighed for at holde enheden opladet via pogo-benkontakterne, når enheden er docket – strøm leveres ved at tilslutte dockens 5,5 mm DC-strømstik. Docken giver også mulighed for, at tablettens scanningsfunktion fungerer gennem udskæringen på bagsiden, som også kan rumme tablet-tilføjelser såsom scanner, håndrem og PowerPack-batteri. Denne bildock er kompatibel med C- og D-størrelse RAM® 4-hullers AMPS og 75 mm x 75 mm VESA-mønsterbaser til fastgørelse af en dobbelt socket arm for at fuldføre din monteringsløsning. Tag løsningen et skridt videre ved at udnytte den indbyggede 2-hullers monteringsplade, der er kompatibel med RAM® 2-hullers diamantbase for yderligere enhedsmontering, f.eks. en telefon eller anden håndholdt enhed. Et medfølgende valgfrit tilbehørsbeslag giver dig mulighed for at tilslutte RAM® 2-hullers diamantbaser til enhedsmontering og har et kabelstyringssystem.
3 år
Skærm
| VESA-montering | Yes |
| Maksimal VESA-montering | 75 x 75 mm |
Tilslutning & Porte
| Forbindelsesteknologi | Wired |
| Kabelstyring | Yes |
Lyd
| Maksimal skærmstørrelse | 21.3 cm (8.4") |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Sort |
| Enhedsmonteringstype | Screw mount |
| Antal pr. pakke | 1 pc(s) |
| Pakkevægt | 585 g |
| Pakke-type | Polybag |
Certificeringer
| Mobilenhedstype | Tablet/UMPC |
| Korrekt brug | Indendørs |
| Kompatibilitet | ET50 8.3" with rugged frameET51 8.4" with rugged frameET55 8.3" with rugged frameET56 8.4" with rugged frame |
Øvrige specifikationer
| Orientering | Horizontal |
