Zebra Z-Perform 1000D, labelrulle, termopapir, 102x152mm
HØJDEPUNKTER
- Selvklæbende printerlabel
- Udstanset label
- Rulle
- Rektangel Hvid
- Materiale: Papir
- Printteknologi: Direkte termisk
- Klæbetype: Permanent
- Labels pr. pakke: 3800 stk.
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra Z-Perform 1000D. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Labelbredde: 10,2 cm, Labelhøjde: 15,2 cm, Kerne diameter: 7,62 cm. Labels per pack: 3800 pc(s), Labels per roll: 950 pc(s). Antal pr. kasse: 4 stk.
Et ubestrøget, direkte termisk papirmateriale, der tilbyder en billig løsning til generelle industrielle applikationer op til 3 tommer pr. sekund. Med sin permanente akrylklæber og ensartede kvalitet er det en fremragende mulighed for overholdelsesmærkning, produktmærkning, hyldemærkning og mærkning af igangværende arbejde, og det anbefales til kortvarige applikationer, der ikke kræver holdbarhed over for fugt eller barske miljøforhold, herunder varme, fugtighed eller UV-lys.
| Print-teknologi | Direct thermal |
Medie & Labels
| Materiale | Paper |
| Labels pr. pakke | 3800 pc(s) |
| Ruller pr. pakke | 4 |
| Kernens diameter | 7.62 cm |
| Labels pr. rulle | 950 pc(s) |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Label-bredde | 10.2 cm |
| Label-højde | 15.2 cm |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | White |
| Antal pr. kasse | 4 pc(s) |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Øvrige specifikationer
| Kode i det harmoniserede system (HS) | 84439990 |
| Type | Die-cut label |
| Type klæbemiddel | Permanent |
