ZEBRA MC3401 HÅNDHOLDT ANDROID, 4″ DISPLAY, WIFI 6E, PISTOLGREB,
HØJDEPUNKTER
- 10,2 cm (4") 800 x 480 pixels Touchscreen
- 6 GB
- Kompatible hukommelseskort: MicroSD (TransFlash)
- Qualcomm 4490 2,4 GHz
- Android
- Bluetooth Near Field Communication (NFC) Wi-Fi
- Indbygget mikrofon
- Lithium-Ion (Li-Ion) 7000 mAh
- Sort
ZEBRA MC3401 HÅNDHOLDT ANDROID, 4″ DISPLAY, WIFI 6E, PISTOLGREB,
MC34, LAN, WIFI 6E, Pistolgreb, Bluetooth, NFC, 4,0″ Display, Vibrator, Android GMS, SE4770 Imager, 6GB RAM / 64GB UFS, 38 taster, 7000mAh standardbatteri, Resten af verden
10.499,00kr. Ekskl. moms
- Beskrivelse
- Yderligere information
- Dokumenter
Beskrivelse
Zebra MC34. Skærmdiagonal: 10,2 cm (4″), skærmopløsning: 800 x 480 pixels, touch-teknologi: Dual-touch. Intern hukommelse: 6 GB, flashhukommelse: 64 GB, kompatible hukommelseskort: MicroSD (TransFlash). Processorhastighed: 2,4 GHz, processorfamilie: Qualcomm, processormodel: 4490. Installeret operativsystem: Android. Wi-Fi-standarder: 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Bygget til krævende miljøer og moderne arbejdsgange—nu med mere kraft, avanceret scanning, Wi-Fi 6E og 5G.
Vi præsenterer de nyeste MC3400- og MC3450-mobile computere i MC3000-serien. Fås som straight shooter og pistolgreb og leverer 2,5x mere processorkraft til krævende apps. Hold forbindelsen med Wi-Fi 6E, 5G og Private 5G. Styrk sikkerheden med biometrisk ansigtsgenkendelse. Få nemmere dataindtastning med et forbedret tastatur og øget driftssikkerhed med et robust design. Udnyt Zebra DNA til udvidede funktioner, og brug Zebras services til problemfri enhedsstyring.
Hold forbindelsen overalt, når som helst
Wi-Fi 6E og 5G sikrer hurtige, stabile forbindelser – fra genopfyldning af dele på produktionsgulvet til fjerne hjørner af lageret, inkl. udendørs havneområder og gårdspladser. Med nano-SIM og eSIM understøttes to netværk på én enhed.
Vælg den rette scanner til opgaven
SE4710 til standard rækkevidde, SE4770 til indendørs/udendørs brug, SE55 fra tæt på og op til 40 ft, og til langtrækkende scanning bruges SE58, der scanner op til 100 ft. Hver sikrer hurtig og præcis stregkodeindlæsning under alle forhold.
Produktivitet til hele vagten
Opnå produktivitet hele vagten med to modeller: pistolgreb og straight-shooter. Vælg mellem tre tastaturløsninger med forbedret design, der giver større taster med optimeret afstand for hurtigere og mere præcis dataindtastning – selv med handsker.
Scan & Kamera
| Indbygget kamera | Nej |
| Scannertype | 1D/2D |
Skærm
| Skærmdiagonal | 10.2 cm (4") |
| Skærmopløsning | 800 x 480 pixels |
| Touchscreen | Yes |
| Touchscreen-type | Capacitive |
| Type skærmglas | Gorilla Glass |
Tilslutning & Porte
| Datanetværk | Not supported |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C-porte antal | 1 |
Trådløs & Netværk
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Near field communication (NFC) | Yes |
| GPS (satellit) | Nej |
| Push-to-talk (PTT) | Yes |
Lyd
| Indbygget mikrofon | Yes |
| Højtalere | Mono |
Processor & Hukommelse
| Intern hukommelse | 6 GB |
| Flash-hukommelse | 64 GB |
| Maksimal størrelse på hukommelseskort | 2 TB |
| Processorhastighed | 2.4 GHz |
| Processorfamilie | Qualcomm |
| Processormodel | 4490 |
| Flash-hukommelsestype | UFS |
Software & Styresystem
| Installeret operativsystem | Android |
Batteri & Strøm
| Batterikapacitet | 7000 mAh |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterispænding | 3.6 V |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Black |
| Vægt | 528 g |
| Bredde | 73.5 mm |
| Dybde | 208.5 mm |
| Højde | 165.3 mm |
Driftsforhold
| Relativ luftfugtighed i drift (H-H) | 5 - 95% |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
Øvrige specifikationer
| Touch-teknologi | Dual-touch |
| Sensor for omgivende lys | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Gyroskop | Yes |
| Antal kerner | 8 |
| Magnetometer | Yes |
| Vibrerende alarm | Yes |