Zebra ZD411, Label Printer, DT, 203dpi, Ethernet
HØJDEPUNKTER
- Direkte termisk
- 203 x 203 DPI
- Maksimal udskrivningsbredde: 5,6 cm Udskrivningshastighed: 152 mm/sek
- Tilslutningsteknologi: Kablet og trådløs
- USB-port Ethernet LAN Bluetooth
- 1 kg
Zebra ZD411, Label Printer, DT, 203dpi, Ethernet
Direkte termisk, 203 dpi, USB, USB Host, Ethernet, BTLE5, EU- og UK-ledninger, schweizisk skrifttype
2.390,00kr. Ekskl. moms
- Beskrivelse
- Yderligere information
- Dokumenter
Beskrivelse
Zebra ZD411. Printteknologi: Direkte termisk, Maksimal opløsning: 203 x 203 DPI, Printhastighed: 152 mm/sek. Forbindelsesteknologi: Kablet & trådløs, Ethernet LAN, Bluetooth, USB-port. Product colour: Black
HÆV DINE FORVENTNINGER MED DE AVANCEREDE, KOMPAKTE PRINTERE, DER ER BYGGET TIL VEDVARENDE YDEEVNE
Din virksomhed kræver pålidelig print. Du har brug for forbedrede funktioner, sikkerhed, næste generations teknologi og administrationsmuligheder for at hjælpe dig med at arbejde smartere og opnå mere. Få det hele med Zebras kompakte 2-tommer ZD411-skrivebordsprintere, der er designet til at passe ind næsten overalt. Med en ny arkitektur og vores eksklusive Print DNA-softwarepakke tilbyder de forbedret processorkraft, uovertruffen sikkerhed og intuitiv opsætning og betjening. Skift medier hurtigt med det nye mediehåndteringsdesign, og tilføj funktioner med ekstraudstyr, der kan installeres på stedet. Tilslut på din måde og indarbejd trådløse funktioner med det valgfrie kit. De er en udvidelse af den gennemprøvede ZD400-serie og er klar til at fungere fejlfrit i mange år fremover.
ZD411-printere har fem LED-ikoner, så du straks kan se, hvad der skal til for at holde printerne kørende, fra opfyldning af medier til løsning af printerproblemer. Den avancerede brugergrænseflade med tre knapper erstatter den typiske interface med en enkelt knap og en enkelt lampe, som er almindelig i skrivebordsprintere.
| Printteknologi | Direkte termisk |
| Udskrivningshastighed | 152 mm/sec |
| Maksimal udskrivningsbredde | 5.6 cm |
| Sprog til sidebeskrivelse | EZPL |
| Minimum printlængde | 99.1 cm |
Medie & Labels
| Maksimal rullediameter | 12.7 cm |
| Båndets længde | 74 m |
| Båndets bredde | 5.8 cm |
| Kernens diameter | 1.27 cm |
Skærm
| Skærm | No |
| Indbygget display | No |
Tilslutning & Porte
| Forbindelsesteknologi | Kablet & Trådløs |
| Ethernet LAN | Yes |
| USB-port | Yes |
Trådløs & Netværk
| Bluetooth | Yes |
Processor & Hukommelse
| Intern hukommelse | 256 MB |
| Flash-hukommelse | 512 MB |
Batteri & Strøm
| AC-indgangsspænding | 100 - 240 V |
| AC-indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Black |
| Bredde | 115 mm |
| Dybde | 220 mm |
| Højde | 151 mm |
| Vægt | 1 kg |
| Farve | Nej |
Driftsforhold
| Relativ luftfugtighed i drift (H-H) | 10 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Driftstemperatur (T-T) | 4.4 - 41 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
Øvrige specifikationer
| Maksimal opløsning | 203 x 203 DPI |