- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Brodit 217095. Laddartyp: Inomhus, Strömkälla: USB, Laddarkompatibilitet: Mobiltelefon, surfplatta, Antal USB Type-C-portar: 5. Produktfärg: Svart
En kraftfull och kompakt multiladdare för alla dina enheter – perfekt för ditt skrivbord och din arbetsstation. Utrustad med 5x USB-C-portar och stöd för upp till 300 W uteffekt vid användning av alla portar, vilket gör att du kan ladda din dator, surfplatta och telefon samtidigt. USB-C-porten stöder upp till maximalt 60 W laddning per port. Den faktiska laddningshastigheten beror på enhetens stöd för USB-C-laddningsprotokoll.
Anslutning & Portar
| Medföljande nätkontakttyper | EU |
| USB Type-C ports quantity | 5 |
| Port 1 output power | 60 W |
| Port 2 output power | 60 W |
| Port 3 output power | 60 W |
| Port 4 output power | 60 W |
| Port 5 output power | 60 W |
Batteri & Ström
| Laddartyp | Inomhus |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Bredd | 33 mm |
| Djup | 125 mm |
| Vikt | 724 g |
Certifieringar
| Kompatibilitet med laddare | Mobile phone, Tablet |
Övriga specifikationer
| Strömkälltyp | USB |
| Antal samtidigt anslutna enheter (max) | 5 |
| Kablar ingår | Power |
| Höjd | 80 mm |
| Maximal effekt | 300 W |
Relaterade populära produkter
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Zebra TC22/27, handrem (kompatibel med Rugged Boot)
279,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3 Multi batteriladdning
3.129,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY NET BASE
9.359,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 HOME BASE
4.509,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY CHARGE BASE
5.959,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC93 4SLOT ETHERNET SHARECRADLE
7.599,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Reservbatteri, passar för: WT5400, WT6400
1.209,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Charge Only Cradle, passar till: WT5400, WT6400
2.849,00 kr Ekskl. moms.
