- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Brodit 712210. Typ av mobil enhet: Terminal, Typ: Aktiv hållare, Avsedd användning: Inomhus, Produktfärg: Svart
För användning med enhet med basstation. Med kulled.
Med Er betalterminal i en aktiv hållare har Ni alltid ett fulladdat batteri. Anpassad med perfekt passform för enhet med basstation. 12/24 Volt.
Hållaren är utrustad med en kulled så att Ni enkelt kan justera vinkeln för bättre sikt. Lutar 17° och vrids 360°. Monteringsplatta 42×50 mm med 4 mm AMPS-hål. Tillverkad av högkvalitativ svart ABS-plast. Färg: svart. Tillverkad i Sverige. Fäst på en ProClip Monteringsplattform eller ett Pelarfäste.
Utskrift
| Lutningsvinkelområde | 0 - 17° |
| Vridvinkel | 360° |
Batteri & Ström
| DC-spänningsområde | 12/24 V |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Svart |
| Bredd | 91 mm |
| Djup | 98 mm |
| Vikt | 229 g |
Certifieringar
| Mobilenhetstyp | Terminal |
| Korrekt användning | Inomhus |
| Kompatibilitet | VeriFone V400m |
Övriga specifikationer
| Typ | Active holder |
| Inbyggd laddare | Yes |
| Strömkälltyp | Cigar lighter |
| Orientering | Vertical |
| Ursprungsland | Sweden |
| Material | ABS, Plastic |
| Höjd | 167 mm |
Relaterade populära produkter
Tillbehör for etikettutskrift
Zebra KIT, tillbehör, direkt termisk mjuk bärväska,
2.289,00 kr Ekskl. moms.