- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Elo Touch Solutions Z20 POS-stativ. Produkttyp: POS-stativ, Produktfärg: Svart, Grå, Maximalt VESA-fäste: 75 x 75 mm. Bredd: 194 mm, Djup: 255 mm, Höjd: 169 mm. Paketets bredd: 314 mm, Paketets djup: 303 mm, Paketets höjd: 315 mm
Komplett med en integrerad anslutningshubb, dold kabeldragning och flexibiliteten att antingen vända huvudskärmen från fullservice till självbetjäning eller lägga till en fast kundvänd skärm på baksidan, levererar Z20 POS-stativ elegans till försäljningsstället.
Skärm
| Inbyggd display | No |
| Minsta skärmstorlek | 25.4 cm (10") |
| Maximal skärmstorlek | 38.1 cm (15") |
| Maximal VESA-montering | 75 x 75 mm |
Anslutning & Portar
| Kabelhantering | Yes |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Svart, Grå |
| Bredd | 194 mm |
| Djup | 255 mm |
| Höjd | 169 mm |
| Vikt | 3.7 kg |
| Förpackningsvikt | 5.2 kg |
| Förpackningens bredd | 314 mm |
| Förpackningens djup | 303 mm |
| Förpackningens höjd | 315 mm |
Certifieringar
| Produkttyp | POS-ställ |
| Kompatibilitet | 1002L – Elo P/N: E155834 and E324341<br />1302L – Elo P/N: E683595 and E683787<br />1502L – Elo P/N: E125496 |
| Märkeskompatibilitet | Elo TouchSystems |
Övriga specifikationer
| Antal armar | 1 |
Relaterade populära produkter
POS tillbehör, Stativ för streckkodsläsare
Zebra Universal Svanhals Intellistand – Svart
359,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Datalogic strömförsörjning, 12 V/18 W, rätvinklig kontakt (utan strömkabel)
209,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra MC18 Cradle Interconnection förlängningskabel (12,6 tum)
249,00 kr Ekskl. moms.