- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson OT-PC20 (000): Vadderat fodral. Typ: Skyddsfodral, Enhetskompatibilitet: Handhållen skrivare, Kompatibilitet: Mobilink P80, P80 Plus, Produktfärg: Svart. Antal per förpackning: 1 st
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Förpackningsbredd | 113 mm |
| Förpackningsdjup | 138 mm |
| Förpackningshöjd | 64 mm |
| Förpackningsvikt | 100 g |
Certifieringar
| Enhetskompatibilitet | Handhållen skrivare |
| Kompatibilitet | Mobilink P80, P80 Plus |
Övriga specifikationer
| Typ | Skyddsfodral |
| Ursprungsland | China |
| Skyddsfunktioner | Water resistant |
Relaterade populära produkter
POS tillbehör, Kablar för handterminal, POS-kablar, Tillbehör för handdatorer
Kabel för sammankoppling av Zebra PSS Cradle
259,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra MC18 Cradle Interconnection förlängningskabel (12,6 tum)
249,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra-kit: SE4710-motor, Flex Parallel, Kyocera-kontakt
89,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Datalogic Magellan 1500i Kabel, USB, typ A, strömavstängningsterminal, 2 m
189,00 kr Ekskl. moms.