Epson-patron, magenta
HÖJDPUNKTER
- Original
- Utskriftsteknik: Bläckstråleutskrift
- Utskriftsfärger: Magenta
- Färgbläckstyp: Pigmentbaserat bläck
- Varumärkeskompatibilitet: Epson
- 1 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson GJIC5(M): Bläckpatron för ColorWorks C831 (Magenta) (MOQ=10). Typ av färgbläck: Pigmentbaserat bläck, Utskriftsfärger: Magenta, Antal per förpackning: 1 st
Utskrift
| Utskriftsfärger | Magenta |
| Typ av färgbläck | Pigment-based ink |
| Bläcktyp | Pigment-based ink |
| Utskriftsteknik | Inkjet printing |
Mått, Vikt & Design
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Förpackningsbredd | 50 mm |
| Förpackningsdjup | 90 mm |
| Förpackningshöjd | 30 mm |
Driftsförhållanden
| Lagringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Epson |
| Kompatibilitet | - ColorWorks C831 |
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
| Certifiering | CE |
Övriga specifikationer
| Typ | Original |
| Ursprungsland | China |
| Minsta orderkvantitet | 5 pc(s) |
| OEM-kod | C13S020565 |
Relaterade populära produkter
Tillbehör for etikettutskrift, Tillbehör för korttryck
Honeywell rengöringskort, 4,5x6, ask om 25
539,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör for etikettutskrift
Zebra Reservbatteri, PowerPrecision+, 2280 mAh,
939,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör for etikettutskrift
Zebra Kit, lockmontering för standardmodeller utan LCD
609,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör for etikettutskrift
Zebra 1 slot batteriladdare, ZQ300-serien, EU nätsladd
939,00 kr Ekskl. moms.
