Epson PP Matte Label Premium, stansad rulle, 76 mm x 51 mm, 2310 etiketter

HÖJDPUNKTER
- Självhäftande etikett för skrivare
- Stansad etikett
- Rull Syfte: Universal
- Rektangel Vit
- Utskriftsteknik: Bläckstråle
- Typ av självhäftande: Permanent
- Värmebeständig
- Etiketter per förpackning: 13860 st(er)
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson 7113420. Produktfärg: Vit, Typ av etikett: Självhäftande etikett för skrivare, Typ: Stansad etikett. Etikettbredd: 7,6 cm, Etiketthöjd: 5,1 cm, Maximal rulldiameter: 20,3 cm. Etiketter per förpackning: 13860 st(er), Etiketter per rulle: 2310 st(er). Land av ursprung: Polen
Utskrift
| Utskriftsteknik | Inkjet |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 13860 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 6 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 2310 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Maximal rulldiameter | 20.3 cm |
| Etikettbredd | 7.6 cm |
| Etikettens höjd | 5.1 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Kompatibla produkter | ColorWorks C6000AE 4*ColorWorks C6000PE 4*ColorWorks C7500 |
| Syfte | Universal |
Övriga specifikationer
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Ursprungsland | Poland |
| Typ | Die-cut label |
| Självhäftande material | Acrylic |
| Vattenavvisande | Yes |
| Värmetålig | Yes |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.