- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson UB-S01. Värd-interface: Seriell, Utgångs-interface: Seriell, Seriell interface-typ: RS-232. Ursprungsland: Kina. Antal per förpackning: 1 st, Förpackningsbredd: 80 mm, Förpackningsdjup: 100 mm. Produkter per pall: 2400 st, Produkter per pallager: 120 st
Seriellt interface-kort
Anslutning & Portar
| Värdgränssnitt | Seriell |
| Utgångsgränssnitt | Seriell |
| Seriellt interface-typ | RS-232 |
Mått, Vikt & Design
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Förpackningsbredd | 80 mm |
| Förpackningsdjup | 100 mm |
| Förpackningshöjd | 35 mm |
| Produkter per pall | 2400 pc(s) |
| Produkter per pallager | 120 pc(s) |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84733020 |
I förpackningen
| Intern | Ja |
Övriga specifikationer
| Ursprungsland | China |
Relaterade populära produkter
POS tillbehör, Kablar för handterminal, POS-kablar, Tillbehör för handdatorer
Kabel för sammankoppling av Zebra PSS Cradle
259,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Datalogic strömförsörjning, 12 V/18 W, rätvinklig kontakt (utan strömkabel)
209,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör
Zebra DEKODERARE, ICON, KORT, PARALLEL INTERFACE, INGEN MIKROUSBANSLUTNING
579,00 kr Ekskl. moms.