- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson 7112348. Kapacitet: 8 GB, Device interface: USB Type-A. Formfaktor: Utan lock, Produktfärg: Silver
Anslutning & Portar
| Device interface | USB typ-A |
Processor & Minne
| Capacity | 8 GB |
Mått, Vikt & Design
| Formfaktor | Utan lock |
| Produktfärg | Silver |
| Förpackningens bredd | 110 mm |
| Förpackningens djup | 170 mm |
| Förpackningens höjd | 42 mm |
| Förpackningsvikt | 62 g |
| Antal per förpackning | 1 st |
Certifieringar
| Certifiering | BSI TR-03153 |
| Harmoniserat system (HS) kod | 84717070 |
Övriga specifikationer
| Ursprungsland | Tyskland |
Relaterade populära produkter
POS tillbehör, Kablar för handterminal, POS-kablar, Tillbehör för handdatorer
Kabel för sammankoppling av Zebra PSS Cradle
259,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra-kit: SE4710-motor, Flex Parallel, Kyocera-kontakt
89,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör
Zebra-avkodare, ikon-kort, parallellt interface, ingen Micro-USB-anslutning
579,00 kr Ekskl. moms.