Ergonomiska lösningar X-Frame för iPad Pro 12.9
HÖJDPUNKTER
- Utformad för Apple iPad Pro 12,9" 3rd (2018), 4th (2020) 5th (2021) 6th (2022)
- Modern och minimalistisk design
- Stabil och tillförlitlig, även i miljöer med hög belastning
- Full åtkomst till knappar och kamera
- 5 års garanti
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Ergonomic Solutions TabPOS surfplatta & mPOS SPXF18205-02. Produktfärg: Svart, Maximal skärmstorlek: 32,8 cm (12,9″), Varumärkeskompatibilitet: Apple. Bredd: 286,2 mm, Djup: 19 mm, Höjd: 219,8 mm. Paketets bredd: 46 mm, Paketets djup: 315 mm, Paketets höjd: 221 mm. Antal per förpackning: 1 st
SpacePole TabPOS X-Frame för Apple iPad Pro 12,9″ 3rd (2018), 4th (2020) 5th (2021) 6th (2022) är ett slimmat, kostnadseffektivt surfplattefäste.
Dess mångsidiga design erbjuder enkel installation, säker montering och kabelhantering, vilket gör den idealisk för olika installationer.
5 års garanti ingår.
Skärm
| Maximal skärmstorlek | 32.8 cm (12.9") |
Anslutning & Portar
| Kabelhantering | Yes |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Bredd | 286.2 mm |
| Djup | 19 mm |
| Vikt | 330 g |
| Förpackningsbredd | 46 mm |
| Förpackningsdjup | 315 mm |
| Förpackningshöjd | 221 mm |
| Förpackningsvikt | 350 g |
| Pallet net height | 170 cm |
| Pallet net length | 120 cm |
| Pallet net width | 80 cm |
| Pallet net weight | 145.1 kg |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Höjdjustering | No |
Certifieringar
| Kompatibilitet | iPad ProA1876 (Wi-Fi); A2014 (Wi-Fi + 4G); A1895 (Wi-Fi + 4G); A2229 (Wi-Fi); A2069 (Wi-Fi + 4G); A2232 (Wi-Fi + 4G); A2378 (Wi-Fi); A2461 (Wi-Fi + 5G); A2379 (Wi-Fi + 5G); A2764 (Wi-Fi); A2766 (Wi-Fi |
| Harmoniserat system (HS) kod | 8473308000 |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH |
| Kompatibilitet med varumärke | Apple |
Övriga specifikationer
| Material | Metal |
| Låstyp | Security screw |
| Höjd | 219.8 mm |
| Version | 1.2 |
Relaterade populära produkter
Tillbehör till tablets
Zebra ET4X 10 tum Battery cover för försäljningsställ.
629,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Honeywell Thor USB Y-kabel, 39-polig hane till USB typ A-kontakt
799,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Zebra WT6000 handledsfäste med rem i storlek Medium/Large
1.239,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
ZEBRA WT6000 Ersättningsrem Medium/Large för handledsfäste.
749,00 kr Ekskl. moms.