Etiketter, Zebra, Normalt papper, Z-Perform 1000T, B: 101,6 mm, H: 50,8 mm, D: 200 mm, C: 76 mm
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansad etikett
- Rulle
- Rektangulär vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termotransfer
- Häfttyp: Permanent
- Etiketter per förpackning: 10960 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Perform 1000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 5,1 cm, Kärndiameter: 7,62 cm. Etiketter per förpackning: 10960 st, Etiketter per rulle: 2740 st
Ett slätt, obestruket termotransferpapper som ger normala streckkoder och skanningsbara imager av hög kvalitet när det används med Zebra Wax Ribbons. Har ett permanent akrylhäftämne som fäster på de flesta förpackningsmaterial. Ett kostnadseffektivt alternativ för användning i pågående arbete på verkstadsgolvet och som en ekonomisk frakt- eller lådetikett. Finns i ett brett utbud av storlekar som finns i hyllan.
Utskrift
| Utskriftsteknik | Termotransfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 10960 st |
| Rullar per förpackning | 4 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 2740 st dator(er) |
| Etikettyp | Självhäftande skrivaretikett |
| Etikettbredd | 10,2 cm |
| Etiketthöjd | 5,1 cm |
| Limtyp | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Vit |
| Format | Rulle |
| Form | Rektangel |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Papper |
| Ytbehandlingstyp | Matt |
| Typ | Stansad etikett |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi-etikett 56 x 25 mm, DT, permanent, vit
129,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matt Etikett - Stansad rulle: 105 mm x 210 mm, 282 etiketter,
289,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.109,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansetikett – kontinuerlig rulle: 51 mm x 33 m.
189,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.