Etiketter, Zebra, normalt papper, Z-Select 2000T, B: 50,8 mm, H: 25,4 mm, D: 200 mm, C: 76 mm
HÖJDPUNKTER
- Rulle
- Stansad etikett
- Rulle
- Rektangel vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termotransfer
- Häftämnestyp: Permanent
- Etiketter per förpackning: 51 800 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000T. Produktfärg: Vit, Etikettyp: Rulle, Typ: Stansad etikett. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Etikettbredd: 5,08 cm, Etiketthöjd: 2,54 cm, Kärndiameter: 7,62 cm. Etiketter per förpackning: 51 800 st, Etiketter per rulle: 5 180 st. Antal per kartong: 10 st
Kompatibla skrivare
– 105S;
– 105Se;
– 105SL;
– 110PAX3;
– 110PAX4;
– 110XiIIIPlus;
– 140Xi;
– 140XiII;
– 140XiIII;
– 140XiIIIPlus;
– 160S;
– 170Xi;
– 170XiII
– 170XiIII;
– 170XiIIIPlus;
– 90XiII;
– 90XiIII;
– 90XiIIIPlus;
– 96XiIII;
– S300;
– S400;
– S500;
– S600;
– Z4000;
– Z4M;
– Z4Mplus;
– Z6000;
– Z6M;
– Z6Mplus.
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 51800 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 10 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 5180 pc(s) |
| Typ av etikett | Roll |
| Etikettbredd | 5.08 cm |
| Etikettens höjd | 2.54 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Ljud
| Låda eller huvudkartong kvantitet | 10 pc(s) |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Typ | Die-cut label |
| Innehåller inte | Bisphenol A (BPA), Latex |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi-etikett 56 x 25 mm, DT, permanent, vit
129,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matt Etikett - Stansad rulle: 105 mm x 210 mm, 282 etiketter,
289,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.