GDS® 24–60 VDC ingång (12 VDC utgång) fastmonterad laddare med hane DC 5,5 mm
HÖJDPUNKTER
- 24 VDC–60 VDC utbytbar fastmonterad laddare för RAM® Temp-Right™-värmemodulen
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
RAM Mounts RAM-GDS-CHARGE-V16U. Syfte: Dockningsstation, Typ av strömförsörjning: Bil/inomhus, Inspänning: 24–60 V. Produktens färg: Flerfärgad. Kabellängd: 1 m
Denna fastmonterade laddare (RAM-GDS-CHARGE-V16U) är en 24 VDC–60 VDC utbytbar fastmonterad laddare för RAM® Temp-Right™-värmemodulen som behöver en uppgradering av strömkompatibiliteten.
3 år
Anslutning & Portar
| Kabellängd | 1 m |
Batteri & Ström
| Strömförsörjningstyp | Auto/inomhus |
| Inspänning | 24 - 60 V |
| Utgångsspänning | 12 V |
| Utgångsström | 7 A |
| Strömskyddsfunktioner | Over current, Over voltage, Short circuit |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Multicolour |
Driftsförhållanden
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | -20 - 80 °C |
Certifieringar
| Syfte | Dockningsstation |
Relaterade populära produkter
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
579,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY CHARGE BASE
5.959,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell KIT,HB,EDA50K,ROW
439,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 4-SLOT BATTERILADDARE
3.309,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Charge Only Cradle, passar till: WT5400, WT6400
2.849,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
Zebra TC27, Service OneCare Essential, 5 år, 3 dagar TAT
4.289,00 kr Ekskl. moms.
