- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GCMCEL. Lämplig för: Surfplattabatteri, Strömkälla: AC. Produktfärg: Svart, grå. Ingångsspänning: 100 – 240 V, Utgångsspänning: 13,05 V, Utgångsström: 2,4 A. Bredd: 180 mm, Djup: 160 mm, Höjd: 72,5 mm
Denna externa dubbla huvudbatteriladdare är designad för att ladda upp till två batterier samtidigt. Den ger dig fördelen att ladda och förvara de 2 huvudbatterierna tillsammans när det finns begränsat utrymme och eluttag.
Batteri & Ström
| Strömkälltyp | AC |
| Antal batterier som stöds | 2 |
| Inspänning | 100 - 240 V |
| Utgångsspänning | 13.05 V |
| Batterier ingår | Nej |
| Utgångsström | 2.4 A |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black, Grey |
| Bredd | 180 mm |
| Djup | 160 mm |
| Vikt | 1.2 kg |
I förpackningen
| Lämplig för | Surfplattesbatteri |
Övriga specifikationer
| Höjd | 72.5 mm |
Relaterade populära produkter
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Zebra TC22/27, handrem (kompatibel med Rugged Boot)
279,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 standard ethernet laddningsbas,
6.479,00 kr Ekskl. moms.
Pistolgrepp för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 robust skanningshandtag med pekpenna
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 HOME BASE
4.509,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY CHARGE BASE
5.959,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 4-facks batteriladdare
3.309,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Reservbatteri, passar för: WT5400, WT6400
1.209,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Charge Only Cradle, passar till: WT5400, WT6400
2.849,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
ZEBRA 3 ÅR Z1C ESSENTIAL TC27XX, 3 DAGARS TAT, KÖPT INOM 30 DAGAR, OMFATTANDE
3.449,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
Zebra TC27, Service OneCare Essential, 5 år, 3 dagar TAT
4.289,00 kr Ekskl. moms.