Getac batteriladdningsstation, 2 fack
HÖJDPUNKTER
- Batteriladdare för inomhusbruk
- Strömkälla: AC
- Antal batterier som stöds: 2
- Kompatibla batteritekniker: Litiumjon (Li-Ion)
- Grå
- 1 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac extern dubbel batteriladdare. Strömkälla: AC, Kompatibla batteriteknologier: Litiumjon (Li-Ion), Typ: Batteriladdare för inomhusbruk. Produktfärg: Grå. Ingångsspänning: 100 – 240 V. Bredd: 180 mm, Djup: 160 mm, Höjd: 72,5 mm. Antal per förpackning: 1 st
Denna externa dubbla huvudbatteriladdare är designad för att ladda upp till två batterier samtidigt. Den ger dig fördelen att ladda och förvara de 2 huvudbatterierna tillsammans när det finns begränsat utrymme och eluttag.
Utskrift
| AC-adapter inkluderad | Yes |
Batteri & Ström
| Strömkälltyp | AC |
| Antal batterier som stöds | 2 |
| Kompatibla batteriteknologier | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Inspänning | 100 - 240 V |
| Batterier ingår | Nej |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Grey |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Bredd | 180 mm |
| Djup | 160 mm |
| Vikt | 1.2 kg |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 85044055 |
Övriga specifikationer
| Typ | Indoor battery charger |
| Höjd | 72.5 mm |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3 Multi batteriladdning
3.129,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
619,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA50K Batteri (3,8 V, 4 000 mAh)
579,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra BATTERIPACK,LITHIUMJON,PP+ BLE ENABLED MC33XX
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell Home Base, endast laddning, utan I/O-kontakt
1.659,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
Zebra TC27, Service OneCare Essential, 5 år, 3 dagar TAT
4.289,00 kr Ekskl. moms.