- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GCMCEG. Lämplig för: Surfplattabatteri, Strömkälla: AC. Produktfärg: Svart. Ingångsspänning: 100 – 240 V, Utgångsspänning: 13,05 V, Utgångsström: 2,4 A. Bredd: 180 mm, Djup: 160 mm, Höjd: 72,5 mm
Denna externa laddare med dubbla fack är utformad för att ladda upp till 2 batterier samtidigt. Den ger dig fördelen att ladda och förvara de 2 huvudbatterierna tillsammans när det är begränsat med utrymme eller eluttag. Laddaren med dubbla fack stöder batterier med hög kapacitet.
Batteri & Ström
| Strömkälltyp | AC |
| Antal batterier som stöds | 2 |
| Inspänning | 100 - 240 V |
| Utgångsspänning | 13.05 V |
| Batterier ingår | Nej |
| Utgångsström | 2.4 A |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Bredd | 180 mm |
| Djup | 160 mm |
| Vikt | 1.2 kg |
I förpackningen
| Lämplig för | Surfplattesbatteri |
Övriga specifikationer
| Höjd | 72.5 mm |
Relaterade populära produkter
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
619,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 SNAP ON ADAPTOR MED USB-PORT
1.949,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY CHARGE BASE
5.959,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC93 4SLOT ETHERNET SHARECRADLE
7.599,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Reservbatteri, passar för: WT5400, WT6400
1.209,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Charge Only Cradle, passar till: WT5400, WT6400
2.849,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
Zebra TC27, Service OneCare Essential, 5 år, 3 dagar TAT
4.289,00 kr Ekskl. moms.