- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GCECEB. Lämplig för: Surfplattabatteri, Strömkälla: AC. Produktfärg: Svart. Inspänning: 100 – 240 V, Infrekvens: 50/60 Hz, Inströmstyrka: 4,2 A. Bredd: 245 mm, Djup: 465 mm, Höjd: 111,3 mm
Batteri & Ström
| Strömkälltyp | AC |
| Antal batterier som stöds | 8 |
| Inspänning | 100 - 240 V |
| Utgångsspänning | 19.5 V |
| Batterier ingår | Nej |
| Utgångsström | 16.9 A |
| Ingångsström | 4.2 A |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Bredd | 245 mm |
| Djup | 465 mm |
| Vikt | 4.7 kg |
I förpackningen
| Lämplig för | Surfplattesbatteri |
Övriga specifikationer
| Infrekvens | 50/60 Hz |
| Höjd | 111.3 mm |
Relaterade populära produkter
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Zebra TC22/27, handrem (kompatibel med Rugged Boot)
279,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3/X4 Enkel laddare
2.419,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3 Multi batteriladdning
3.129,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
619,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 SNAP ON ADAPTOR MED USB-PORT
1.949,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY CHARGE BASE
5.959,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell KIT,HB,EDA50K,ROW
439,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 4-facks batteriladdare
3.309,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Reservbatteri, passar för: WT5400, WT6400
1.209,00 kr Ekskl. moms.