Getac fordonsnätaggregat
HÖJDPUNKTER
- Typ av strömförsörjning: Auto
- Uteffekt: 120 W Ingångsspänning: 11 - 32 V Utgångsspänning: 19 V
- Syfte: Surfplatta
- Varumärkeskompatibilitet: Getac
- 1 st
- Svart
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GAD2X8. Syfte: Surfplatta, Strömförsörjningstyp: Auto, Ingångsspänning: 11 – 32 V. Produktfärg: Svart. Kabellängd: 1,9 m, Bredd: 65,6 mm, Djup: 131,5 mm. Antal per förpackning: 1 st
120W fordonsadaptern levereras med två olika anslutningsalternativ: en avskalad kabel med individuella ledningsändar, och en cigarettändaranslutning för enkel anslutning till cigarettändaruttaget i fordonets kupé, vilket ger ett bekvämt sätt att ladda och driva din enhet medan du är på väg.
Anslutning & Portar
| Kabellängd | 1.9 m |
Batteri & Ström
| Strömförsörjningstyp | Auto |
| Inspänning | 11 - 32 V |
| Utgångseffekt | 120 W |
| Utgångsspänning | 19 V |
| Utgångsström | 6.32 A |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Bredd | 65.6 mm |
| Djup | 131.5 mm |
| Vikt | 362 g |
Certifieringar
| Syfte | Surfplatta |
| Kompatibilitet | K120 |
| Harmoniserat system (HS) kod | 85044095 |
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
Övriga specifikationer
| Höjd | 30 mm |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3/X4 Enkel laddare
2.419,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3 Multi batteriladdning
3.129,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA50K Batteri (3,8 V, 4 000 mAh)
579,00 kr Ekskl. moms.
Pistolgrepp för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 robust skanningshandtag med pekpenna
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell KIT,HB,EDA50K,ROW
439,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
ZEBRA 3 ÅR Z1C ESSENTIAL TC27XX, 3 DAGARS TAT, KÖPT INOM 30 DAGAR, OMFATTANDE
3.449,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
Zebra TC27, Service OneCare Essential, 5 år, 3 dagar TAT
4.289,00 kr Ekskl. moms.