Getac Gamber Johnson fordonsdocka
HÖJDPUNKTER
- Grundläggande enhetstyp: Surfplatta
- Kompatibelt märke: Getac
- Svart
- HDMI-ljudutgång: 3,5 mm
- Strömkälla: AC
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GDVNG2. Grundläggande enhetstyp: Surfplatta, Varumärkeskompatibilitet: Getac, Kompatibilitet: V110. Bredd: 294,6 mm, Djup: 273 mm, Höjd: 35 mm, Vikt: 1,72 kg. Produktfärg: Svart
Gamber-Johnson fordonsdocka och replikering för V110 fullt robust konvertibel notebook.
Skärm
| HDMI | Yes |
Anslutning & Portar
| Ljudutgång | 3.5 mm |
| Antal USB 2.0-portar | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portar | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A portar antal | 1 |
| Antal VGA-portar (D-Sub) | 1 |
| RS-232 interface | Yes |
| Ljudingång | 3.5 mm |
Trådlöst & Nätverk
| Bluetooth | No |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Bredd | 294.6 mm |
| Djup | 273 mm |
| Vikt | 1.72 kg |
Certifieringar
| Grundläggande enhetstyp | Tablet |
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
| Kompatibilitet | V110 |
| Harmoniserat system (HS) kod | 84719000 |
Övriga specifikationer
| Strömkälltyp | AC |
| Höjd | 35 mm |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3/X4 Enkel laddare
2.419,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA50K Batteri (3,8 V, 4 000 mAh)
579,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra BATTERIPACK,LITHIUMJON,PP+ BLE ENABLED MC33XX
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell ACC,Handrem för terminal (3 st),EDA61K
289,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Reservbatteri, passar för: WT5400, WT6400
1.209,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Charge Only Cradle, passar till: WT5400, WT6400
2.849,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
ZEBRA 3 ÅR Z1C ESSENTIAL TC27XX, 3 DAGARS TAT, KÖPT INOM 30 DAGAR, OMFATTANDE
3.449,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
Zebra TC27, Service OneCare Essential, 5 år, 3 dagar TAT
4.289,00 kr Ekskl. moms.