- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GMHRXM. Produkttyp: Handrem, Produktfärg: Svart, Material: PU-läder. Bredd: 116 mm, Djup: 205 mm, Höjd: 20 mm. Antal per förpackning: 1 st
Den vridbara handremmen är utformad för att underlätta användningen av surfplattan och göra den bekvämare att bära. Handremmen är justerbar för att passa de flesta handstorlekar och kan roteras 360 grader för att hitta den perfekta betraktningsvinkeln när du är på språng. Den har också ett inbyggt stativ som möjliggör handsfree-användning på plana ytor, vilket ger större flexibilitet i arbetet.
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Bredd | 116 mm |
| Djup | 205 mm |
| Vikt | 155 g |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
Certifieringar
| Produkttyp | Handrem |
| Kompatibilitet med varumärke | Any brand |
Övriga specifikationer
| Material | PU leather |
| Höjd | 20 mm |
Relaterade populära produkter
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
619,00 kr Ekskl. moms.
Pistolgrepp för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 robust skanningshandtag med pekpenna
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell KIT,HB,EDA50K,ROW
439,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell Home Base, endast laddning, utan I/O-kontakt
1.659,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 4-facks batteriladdare
3.309,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Reservbatteri, passar för: WT5400, WT6400
1.209,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Charge Only Cradle, passar till: WT5400, WT6400
2.849,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
Zebra TC27, Service OneCare Essential, 5 år, 3 dagar TAT
4.289,00 kr Ekskl. moms.
