- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac UX10G3. Varumärkeskompatibilitet: Universal, Produktfärg: Svart, Material: PU-läder. Bredd: 65 mm, Djup: 155 mm, Höjd: 23 mm
Den roterande handremmen UX10 är utformad för att göra det enklare och bekvämare att använda och bära surfplattan. Handremmen är justerbar för att passa de flesta handstorlekar och kan roteras 360 grader för att hitta den perfekta betraktningsvinkeln när du är på språng. Den har också ett inbyggt stativ som möjliggör handsfree-användning på plana ytor, vilket ger större flexibilitet i arbetet.
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Vikt | 157.5 g |
| Djup | 155 mm |
| Bredd | 65 mm |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Universal |
Övriga specifikationer
| Höjd | 23 mm |
| Material | PU leather |
Relaterade populära produkter
EDA50K-CB-2
Honeywell ScanPal EDA50K, EDA51K, laddningsstation med fyra fack,
1.789,00kr. Ekskl. moms.
EDA61K-HB-3
Honeywell Home Base, endast laddning, utan I/O-kontakt, med brittisk nätsladd
1.099,00kr. Ekskl. moms.
EDA61K-HB-0
Honeywell Home Base, endast laddning, utan I/O-kontakt, utan nätsladd
999,00kr. Ekskl. moms.