GETAC F110, Gamber Johnson, Fordonsdocka
HÖJDPUNKTER
- Serieport (D-sub 9-stift) x 2
- USB 2.0 x 3
- USB 3.0 x 1
- LAN-port (RJ45) x 1
- VGA-port (D-sub 15-stift) x 1
- HDMI x 1
- Högtalare & mikrofon x 1
- Strömingång: 19 VDC
- Antenn: TRI RF (SMA) (Valfritt)
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac 543391800501. Grundläggande enhetstyp: Surfplatta, Märkeskompatibilitet: Getac, Kompatibilitet: F110. Bredd: 330 mm, Djup: 80,7 mm, Höjd: 261 mm, Vikt: 1,25 kg. Produktfärg: Svart
Havis fordonsdockningsstation för Getac F110-surfplattan förbättrar produktiviteten för mobila arbetare genom att tillhandahålla en säker plats för surfplattans laddning, säkerhet och anslutning till viktiga kringutrustning i mobila och fordonsbaserade arbetsplatser.
Skärm
| HDMI | Yes |
| Antal HDMI-portar | 1 |
Anslutning & Portar
| Ethernet LAN | Yes |
| USB-hubb | Yes |
| Ljudutgång | No |
| Antal USB 2.0-portar | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portar | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A portar antal | 1 |
| Typ av antennkontakt | SMA |
| Number of antenna connectors | 1 |
| Antal VGA-portar (D-Sub) | 1 |
| Kombinerad hörlurar/mikrofon-port | Yes |
Trådlöst & Nätverk
| Bluetooth | No |
Batteri & Ström
| DC-inspänning | 19 V |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Bredd | 330 mm |
| Djup | 80.7 mm |
| Vikt | 1.25 kg |
Certifieringar
| Grundläggande enhetstyp | Tablet |
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
| Kompatibilitet | F110 |
Övriga specifikationer
| Strömkälltyp | DC |
| Kvantitet | 1 |
| Höjd | 261 mm |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY NET BASE
9.359,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 HOME BASE
4.509,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC93 4SLOT ETHERNET SHARECRADLE
7.599,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell KIT,HB,EDA50K,ROW
439,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA61K Handrem (för skanningshandtag)
289,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell ACC,Handrem för terminal (3 st),EDA61K
289,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell Home Base, endast laddning, utan I/O-kontakt
1.659,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 4-facks batteriladdare
3.309,00 kr Ekskl. moms.