Getac Havis fordonsladdningsstation
HÖJDPUNKTER
- • Seriellport (D-sub 9-stift) x 1
- • USB 2.0 x 2
- • USB 3.0 x 2
- • LAN-port (RJ45) x 1
- • Strömingång: 19 VDC
- • Antenn: TRI RF (SMA) (Valfritt)
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac 543314110001. Typ av basenhet: Surfplatta, Märkeskompatibilitet: Getac, Kompatibilitet: UX10. Bredd: 283 mm, Djup: 76 mm, Höjd: 245 mm, Vikt: 1,36 kg. Produktfärg: Svart
Havis fordonsdockningsstation för Getac UX10-surfplattan förbättrar mobila medarbetares produktivitet genom att tillhandahålla en säker plats för laddning av surfplattan, säkerhet och anslutning till viktig kringutrustning på mobila och fordonsbaserade arbetsplatser.
Skärm
| HDMI | No |
Anslutning & Portar
| Ethernet LAN | Yes |
| USB-hubb | Yes |
| Ljudutgång | No |
| Antal USB 2.0-portar | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portar | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A portar antal | 2 |
| Typ av antennkontakt | SMA |
| Number of antenna connectors | 1 |
| Antal VGA-portar (D-Sub) | 1 |
| DC-in-uttag | Yes |
Trådlöst & Nätverk
| Bluetooth | No |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Bredd | 283 mm |
| Djup | 76 mm |
| Vikt | 1.36 kg |
Certifieringar
| Grundläggande enhetstyp | Tablet |
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
| Kompatibilitet | UX10 |
Övriga specifikationer
| Strömkälltyp | DC |
| Kvantitet | 1 |
| Höjd | 245 mm |
Relaterade populära produkter
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Zebra TC22/27, handrem (kompatibel med Rugged Boot)
279,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3/X4 Enkel laddare
2.419,00 kr Ekskl. moms.
Pistolgrepp för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 robust skanningshandtag med pekpenna
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 SNAP ON ADAPTOR MED USB-PORT
1.949,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 HOME BASE
4.509,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY CHARGE BASE
5.959,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA61K Handrem (för skanningshandtag)
289,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
ZEBRA 3 ÅR Z1C ESSENTIAL TC27XX, 3 DAGARS TAT, KÖPT INOM 30 DAGAR, OMFATTANDE
3.449,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
Zebra TC27, Service OneCare Essential, 5 år, 3 dagar TAT
4.289,00 kr Ekskl. moms.