- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GBM2X2. Antal batterier som ingår: 1 st. Batterikapacitet: 9980 mAh, Batteriteknik: Litiumpolymer (LiPo), Batterispänning: 3,84 V, Batterikapacitetstyp: Hög, Produktfärg: Svart
Högkapacitetsbatteriet förlänger systemets drifttid upp till två gånger jämfört med standardbatteriet, vilket ger en utmärkt lösning för mobila yrkesverksamma som behöver extra batteritid för drift längre än en dag
Utskrift
| Antal inkluderade batterier | 1 st |
Batteri & Ström
| Batteriteknik | Litiumpolymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 9980 mAh |
| Batterispänning | 3,84 V |
| Batterikapacitetstyp | Hög |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Svart |
| Bredd | 60,6 mm |
| Djup | 119,5 mm |
| Höjd | 16,6 mm |
| Vikt | 170 g |
Certifieringar
| Märkeskompatibilitet | Getac |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 standard ethernet laddningsbas,
6.479,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3/X4 Enkel laddare
2.419,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA50K Batteri (3,8 V, 4 000 mAh)
579,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY CHARGE BASE
5.959,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell Home Base, endast laddning, utan I/O-kontakt
1.659,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Charge Only Cradle, passar till: WT5400, WT6400
2.849,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
Zebra TC27, Service OneCare Essential, 5 år, 3 dagar TAT
4.289,00 kr Ekskl. moms.