- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GCSCE1. Strömkälla typ: AC, Typ: Batteriladdare för inomhusbruk. Produktfärg: Svart. Inspänning: 100–240 V, Utspänning: 13,05 V, Utström: 2,4 A. Bredd: 180 mm, Djup: 160 mm, Höjd: 72,5 mm. Antal per förpackning: 1 st
Getac X500 extern dubbel batteriladdare är utformad för att ladda upp till 2 huvudbatterier samtidigt. Den ger dig fördelen att kunna ladda och förvara 2 huvudbatterier tillsammans när det är begränsat med utrymme och eluttag.
Batteri & Ström
| Strömkälltyp | AC |
| Antal batterier som stöds | 2 |
| Inspänning | 100 - 240 V |
| Utspänning | 13,05 V |
| Batterier ingår | Nej |
| Utström | 2,4 A |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Svart |
| Antal per förpackning | 1 st |
| Bredd | 180 mm |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 72,5 mm |
| Vikt | 1,2 kg |
Övriga specifikationer
| Typ | Inomhusbatteriladdare |
Relaterade populära produkter
POS tillbehör, Stativ för streckkodsläsare
Zebra Universal Svanhals Intellistand – Svart
359,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra-kit: SE4710-motor, Flex Parallel, Kyocera-kontakt
89,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör
Zebra-avkodare, ikon-kort, parallellt interface, ingen Micro-USB-anslutning
579,00 kr Ekskl. moms.