- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GDOFER. Anslutningsteknik: Dockning, Värdgränssnitt: USB 2.0. Produktfärg: Svart, Typ av kabellåsplats: Kensington. Bredd: 153,8 mm, Djup: 301,7 mm, Höjd: 40,4 mm
Skärm
| Antal HDMI-portar | 1 |
Anslutning & Portar
| Anslutningsteknik | Docking |
| Antal USB 2.0-portar | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A portar antal | 1 |
| Mikrofoningång | Yes |
| Antal VGA-portar (D-Sub) | 1 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) portar | 1 |
| Kabellåsplats | Yes |
| Kabellåsplatstyp | Kensington |
| Värdinterface | USB 2.0 |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Svart |
| Vikt | 825 g |
| Bredd | 153.8 mm |
| Djup | 301.7 mm |
| Höjd | 40.4 mm |
Övriga specifikationer
| Hörlursutgångar | 1 |
| Integrerad kortläsare | No |
Relaterade populära produkter
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Zebra TC22/27, handrem (kompatibel med Rugged Boot)
279,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA50K Batteri (3,8 V, 4 000 mAh)
579,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 SNAP ON ADAPTOR MED USB-PORT
1.949,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY NET BASE
9.359,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC93 4SLOT ETHERNET SHARECRADLE
7.599,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell ACC,Handrem för terminal (3 st),EDA61K
289,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Reservbatteri, passar för: WT5400, WT6400
1.209,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Charge Only Cradle, passar till: WT5400, WT6400
2.849,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
ZEBRA 3 ÅR Z1C ESSENTIAL TC27XX, 3 DAGARS TAT, KÖPT INOM 30 DAGAR, OMFATTANDE
3.449,00 kr Ekskl. moms.