Getac Office Dock, EU
HÖJDPUNKTER
- Grundläggande enhetstyp: Surfplatta
- Varumärkeskompatibilitet: Getac
- Svart
- HDMI USB-hubb Ljudutgång: 3,5 mm
- Strömkälla: AC, DC
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GDODEA. Grundläggande enhetstyp: Surfplatta, Varumärkeskompatibilitet: Getac, Kompatibilitet: UX10. Bredd: 209,9 mm, Djup: 229,1 mm, Höjd: 159,7 mm, Vikt: 810 g. Produktfärg: Svart
Getac kontorsdocka erbjuder flera I/O-portar för anslutning av viktiga kringutrustningsenheter i kontorsmiljö. Genom de integrerade Ethernet-, RS232- eller USB-anslutningarna kan användare snabbt samla in och synkronisera fältdata med centrala kontor för rapportering och analys i realtid. HDMI- och VGA-portarna ger också en bekväm lösning för att dela presentationer eller arbetsblad från en större skärm.
Skärm
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-portar | 1 |
Anslutning & Portar
| USB-hubb | Ja |
| Ljudutgång | 3,5 mm |
| Antal USB 2.0-portar | 2 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar | 1 |
| Plats för kabellås | Ja |
| Typ av kabellåsplats | Kensington |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ-A-portar | 2 |
| Antal VGA (D-Sub)-portar | 1 |
| DC-in-uttag | Ja |
| RS-232 interface | Ja |
| Ljudingång | Ja |
| Antal seriella portar | 1 |
| Strömkontakttyp | Typ C |
Trådlöst & Nätverk
| Bluetooth | Nej |
Batteri & Ström
| Strömkälletyp | AC, DC |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Svart |
| Bredd | 209,9 mm |
| Djup | 229,1 mm |
| Höjd | 159,7 mm |
| Vikt | 810 g |
Certifieringar
| Grundläggande enhetstyp | Surfplatta |
| Märkeskompatibilitet | Getac |
| Kompatibilitet | UX10 |
I förpackningen
| Medföljande kablar | AC |
Övriga specifikationer
| Kvantitet | 1 |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3 Multi batteriladdning
3.129,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
619,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA50K Batteri (3,8 V, 4 000 mAh)
579,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra BATTERIPACK,LITHIUMJON,PP+ BLE ENABLED MC33XX
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Pistolgrepp för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 robust skanningshandtag med pekpenna
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 HOME BASE
4.509,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY CHARGE BASE
5.959,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA61K Handrem (för skanningshandtag)
289,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Charge Only Cradle, passar till: WT5400, WT6400
2.849,00 kr Ekskl. moms.