- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GMPSXS. Enhetskompatibilitet: Surfplatta, Märkeskompatibilitet: Getac, Produktfärg: Svart. Bredd: 108,7 mm, Djup: 9 mm, Spetsdiameter: 2,8 mm. Antal per förpackning: 1 st. Minsta beställningsantal: 5 st
Denna kapacitiva penna är lätt och enkel att hantera, med en fjäderbelastad spets som ökar hållbarheten och möjliggör smidig och bekväm interaktion med pekskärmen utan oro för repor eller fingeravtryck. Den magnetiska pennan kan enkelt placeras i pennhållaren. Den levereras även med en fästlina för att hålla den fäst vid surfplattan.
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Bredd | 108.7 mm |
| Djup | 9 mm |
| Tip diameter | 2.8 mm |
Certifieringar
| Enhetskompatibilitet | Tablet |
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
Övriga specifikationer
| Minsta orderkvantitet | 5 pc(s) |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3/X4 Enkel laddare
2.419,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
619,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra BATTERIPACK,LITHIUMJON,PP+ BLE ENABLED MC33XX
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Pistolgrepp för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 robust skanningshandtag med pekpenna
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Reservbatteri, passar för: WT5400, WT6400
1.209,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Charge Only Cradle, passar till: WT5400, WT6400
2.849,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
ZEBRA 3 ÅR Z1C ESSENTIAL TC27XX, 3 DAGARS TAT, KÖPT INOM 30 DAGAR, OMFATTANDE
3.449,00 kr Ekskl. moms.