- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac Kapacitiv Stylus och Fästanordning. Enhetskompatibilitet: Surfplatta, Varumärkeskompatibilitet: Universal, Produktfärg: Svart. Bredd: 108,7 mm, Djup: 9 mm, Höjd: 9 mm. Antal per förpackning: 1 st
Denna kapacitiva stylus är lätt och enkel att kontrollera, fjäderbelastad spets ökar hållbarheten och möjliggör smidig och bekväm interaktion med pekskärmen utan att oroa dig för att repa skärmen eller lämna fingeravtryck på den. Stylusen levereras med en fästanordning för att hålla den fäst vid surfplattan så att den inte tappas bort eller förläggs.
Skärm
| Suitable for touchscreen type | Capacitive |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Bredd | 108.7 mm |
| Djup | 9 mm |
| Tip diameter | 2.8 mm |
Certifieringar
| Enhetskompatibilitet | Tablet |
| Kompatibilitet med varumärke | Universal |
| Harmoniserat system (HS) kod | 84733080 |
Övriga specifikationer
| Höjd | 9 mm |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3/X4 Enkel laddare
2.419,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
619,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra BATTERIPACK,LITHIUMJON,PP+ BLE ENABLED MC33XX
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 SNAP ON ADAPTOR MED USB-PORT
1.949,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell Home Base, endast laddning, utan I/O-kontakt
1.659,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 4-facks batteriladdare
3.309,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Reservbatteri, passar för: WT5400, WT6400
1.209,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
ZEBRA 3 ÅR Z1C ESSENTIAL TC27XX, 3 DAGARS TAT, KÖPT INOM 30 DAGAR, OMFATTANDE
3.449,00 kr Ekskl. moms.
