- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GBS9X5. Antal batterier som ingår: 1 st. Batterikapacitet: 8700 mAh, Batteriteknik: Litiumjon (Li-Jon), Batterispänning: 10,8 V, Produktfärg: Svart
Getac X500 löstagbara mediabays batteripaket är utformat för att passa direkt i mediabayen och ge ytterligare batteritid för din enhet när nätadaptern inte är ansluten/laddad. Med löstagbara funktioner kan användaren enkelt byta mediabaybatteriet genom att dra ut det från mediabayen.
Utskrift
| Antal inkluderade batterier | 1 st |
Batteri & Ström
| Batteriteknik | Litiumjon (Li-ion) |
| Batterikapacitet | 8700 mAh |
| Batterispänning | 10.8 V |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Bredd | 132 mm |
| Djup | 150 mm |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
Övriga specifikationer
| Höjd | 22 mm |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3 Multi batteriladdning
3.129,00 kr Ekskl. moms.
Pistolgrepp för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 robust skanningshandtag med pekpenna
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 SNAP ON ADAPTOR MED USB-PORT
1.949,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY CHARGE BASE
5.959,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC93 4SLOT ETHERNET SHARECRADLE
7.599,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell KIT,HB,EDA50K,ROW
439,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell Home Base, endast laddning, utan I/O-kontakt
1.659,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Reservbatteri, passar för: WT5400, WT6400
1.209,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Charge Only Cradle, passar till: WT5400, WT6400
2.849,00 kr Ekskl. moms.