- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GBM3X7. Typ: Batteri, Märkeskompatibilitet: Getac, Produktfärg: Svart. Bredd: 141 mm, Djup: 73,4 mm, Höjd: 11,7 mm
På batteripaketets utsida finns en fysisk batteriindikator. De gröna LED-lampornas värde indikerar batteriets relativa laddningsprocent.
Du kan trycka på tryckknappen för att se antalet LED-lampor som lyser. Varje LED-lampa representerar 20 % laddning.
Batteri & Ström
| Batteriteknik | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 2680 mAh |
| Batterispänning | 11.4 V |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Vikt | 160 g |
| Djup | 73.4 mm |
| Bredd | 141 mm |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
| Harmoniserat system (HS) kod | 84733080 |
Övriga specifikationer
| Typ | Batteri |
| Höjd | 11.7 mm |
Relaterade populära produkter
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
619,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY NET BASE
9.359,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY CHARGE BASE
5.959,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell ACC,Handrem för terminal (3 st),EDA61K
289,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell Home Base, endast laddning, utan I/O-kontakt
1.659,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 4-facks batteriladdare
3.309,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Reservbatteri, passar för: WT5400, WT6400
1.209,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
ZEBRA 3 ÅR Z1C ESSENTIAL TC27XX, 3 DAGARS TAT, KÖPT INOM 30 DAGAR, OMFATTANDE
3.449,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
Zebra TC27, Service OneCare Essential, 5 år, 3 dagar TAT
4.289,00 kr Ekskl. moms.