- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GBM6X8. Typ: Batteri, Varumärkeskompatibilitet: Getac
Getac reservhuvudbatteri är utformat för att tillhandahålla den primära strömkällan för din enhet när nätadaptern inte är ansluten/laddad.
Batteri & Ström
| Batterikapacitet | 6900 mAh |
| Batterispänning | 10.8 V |
| Batteriteknik | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Bredd | 72 mm |
| Djup | 142.1 mm |
| Vikt | 350 g |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
Övriga specifikationer
| Typ | Batteri |
| Höjd | 20.1 mm |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3/X4 Enkel laddare
2.419,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
619,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra BATTERIPACK,LITHIUMJON,PP+ BLE ENABLED MC33XX
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY NET BASE
9.359,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
Zebra TC27, Service OneCare Essential, 5 år, 3 dagar TAT
4.289,00 kr Ekskl. moms.
