- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GBM6X6. Typ: Batteri, Kompatibelt märke: Getac, Kompatibilitet: S410
S410 reservbatteri är utformat för att ge huvudsaklig strömkälla till enheten när nätadaptern inte är ansluten/laddad.
Batteri & Ström
| Batterikapacitet | 6900 mAh |
| Batterispänning | 10,8 V |
| Antal battericeller | 6 |
| Batteriteknik | Litiumjon (Li-Ion) |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Svart |
| Antal per förpackning | 1 st |
| Vikt | 330 g |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
| Kompatibilitet | S410 |
Övriga specifikationer
| Typ | Batteri |
Relaterade populära produkter
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Zebra TC22/27, handrem (kompatibel med Rugged Boot)
279,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
619,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra BATTERIPACK,LITHIUMJON,PP+ BLE ENABLED MC33XX
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 SNAP ON ADAPTOR MED USB-PORT
1.949,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 HOME BASE
4.509,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC93 4SLOT ETHERNET SHARECRADLE
7.599,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA61K Handrem (för skanningshandtag)
289,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell Home Base, endast laddning, utan I/O-kontakt
1.659,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 4-facks batteriladdare
3.309,00 kr Ekskl. moms.
