- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GBM6X7. Typ: Batteri, Kompatibelt märke: Getac, Kompatibilitet: F110G6
Batteripaketet med hög kapacitet förlänger systemets drifttid upp till två gånger jämfört med standardbatteripaketet, vilket ger en utmärkt lösning för mobila användare som behöver extra batteritid för datoranvändning hela dagen
Batteri & Ström
| Batterikapacitet | 4200 mAh |
| Batterispänning | 11.1 V |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Bredd | 73.4 mm |
| Djup | 141 mm |
| Vikt | 280 g |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
Övriga specifikationer
| Typ | Batteri |
| Höjd | 17.7 mm |
Relaterade populära produkter
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Zebra TC22/27, handrem (kompatibel med Rugged Boot)
279,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3 Multi batteriladdning
3.129,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
619,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 HOME BASE
4.509,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY CHARGE BASE
5.959,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 4-facks batteriladdare
3.309,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Charge Only Cradle, passar till: WT5400, WT6400
2.849,00 kr Ekskl. moms.