- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GBM6X4. Typ: Batteri, Märkeskompatibilitet: Getac, Kompatibilitet: UX10. Bredd: 136 mm, Djup: 140 mm, Höjd: 10,7 mm
Det extra batteripaketet säkerställer att du alltid kan ha ett laddat reservbatteri om din enhet får slut på ström ute på fältet.
Batteri & Ström
| Batteriteknik | Litiumjon (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 4200 mAh |
| Batterispänning | 11,1 V |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Grå |
| Vikt | 305 g |
| Djup | 140 mm |
| Bredd | 136 mm |
| Höjd | 10,7 mm |
Certifieringar
| Märkeskompatibilitet | Getac |
| Kompatibilitet | UX10 |
| Harmoniserat system (HS) kod | 84733080 |
Övriga specifikationer
| Typ | Batteri |
Relaterade populära produkter
Tillbehör till tablets
Zebra 2 D-klämmor som skruvas fast i det robusta chassit
219,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
ZEBRA WT6000 Ersättningsrem Medium/Large för handledsfäste.
749,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Ergonomic Solutions Vinklat Väggfäste, Universellt APK/Strömpaket
819,00 kr Ekskl. moms.