- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GBM9X5. Typ: Batteri, Varumärkeskompatibilitet: Getac, Kompatibilitet: UX10. Bredd: 136 mm, Djup: 140 mm, Höjd: 21 mm
Batteripacket med hög kapacitet förlänger systemets drifttid upp till två gånger jämfört med standardbatteripacket, vilket ger en utmärkt lösning för mobila yrkesverksamma som behöver extra batteritid för heldagsdatoranvändning.
Batteri & Ström
| Batteriteknik | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 9240 mAh |
| Batterispänning | 10.8 V |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Grey |
| Vikt | 515 g |
| Djup | 140 mm |
| Bredd | 136 mm |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
| Kompatibilitet | UX10 |
| Harmoniserat system (HS) kod | 84733080 |
Övriga specifikationer
| Typ | Batteri |
| Höjd | 21 mm |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 standard ethernet laddningsbas,
6.479,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3/X4 Enkel laddare
2.419,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 HOME BASE
4.509,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC93 4SLOT ETHERNET SHARECRADLE
7.599,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA61K Handrem (för skanningshandtag)
289,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell ACC,Handrem för terminal (3 st),EDA61K
289,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Charge Only Cradle, passar till: WT5400, WT6400
2.849,00 kr Ekskl. moms.