- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GMPFXS. Skärmskyddstyp: Bländskydd, Material: Polyetentereftalat (PET), Varumärkeskompatibilitet: Getac. Antal per förpackning: 1 st
Denna skärmskyddsfilm är exakt skuren för att passa surfplattan och är enkel att installera och ta bort utan att lämna klibbiga rester. Med antireflexbehandling skyddar den inte bara skärmen från den dagliga användningen utan hjälper också till att sprida ljuset på skärmen och minskar bländning, vilket ger enkel läsbarhet för visad information under vanliga omgivningsljusförhållanden.
Ljud
| Typ av skärmskydd | Antireflexbehandlat skärmskydd |
Mått, Vikt & Design
| Antal per förpackning | 1 st. |
| Bredd | 143,3 mm |
| Djup | 224,6 mm |
| Höjd | 0,24 mm |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
Övriga specifikationer
| Material | Polyetylentereftalat (PET) |
| Lätt att applicera | Ja |
| Lätt att ta bort | Ja |
Relaterade populära produkter
Tillbehör till tablets
Zebra ET4X 10-tums POS-stativ (Point-Of-Sale) för 10-tums ET40, ET45
4.029,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Zebra WT6000 handledsfäste med rem i storlek Medium/Large
1.239,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Ergonomic Solutions Vinklat Väggfäste, Universellt APK/Strömpaket
819,00 kr Ekskl. moms.