Getac skyddsfilm
HÖJDPUNKTER
- Skärmskydd för bärbar dator Getac Transparent
- Material: Polyetentereftalat (PET)
- Antal per förpackning: 1 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GMPFXP. Produkttyp: Skärmskydd för bärbar dator, Produktfärg: Transparent, Märkeskompatibilitet: Getac. Antal per förpackning: 1 st. Bredd: 174,6 mm, Djup: 303 mm, Höjd: 0,24 mm
Denna skärmskyddsfilm är exakt utskuren för att passa B360 Fully Rugged Notebook och är enkel att installera och ta bort utan att lämna klibbiga rester. Med antireflexbeläggning skyddar den inte bara skärmen från dagligt slitage utan hjälper också till att sprida ljuset på skärmen och minskar bländning, vilket ger enkel läsbarhet av visad information under vanliga ljusförhållanden.
Ljud
| Typ av skärmskydd | Anti-glare screen protector |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Transparent |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Bredd | 174.6 mm |
| Djup | 303 mm |
Certifieringar
| Produkttyp | Skärmskydd för bärbar dator |
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
| Kompatibilitet | B360 |
Övriga specifikationer
| Material | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Enkelt att applicera | Yes |
| Lätt att ta bort | Yes |
| Höjd | 0.24 mm |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 standard ethernet laddningsbas,
6.479,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
619,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA50K Batteri (3,8 V, 4 000 mAh)
579,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 SNAP ON ADAPTOR MED USB-PORT
1.949,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 4-facks batteriladdare
3.309,00 kr Ekskl. moms.
