- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GBM6X9. Typ: Batteri, Märkeskompatibilitet: Alla märken
Det utbytbara batteriet kan stödja heldagsdrift utan avbrott. Det är en utmärkt lösning för mobila yrkesverksamma som behöver lång batteritid för drift hela dagen.
Batteri & Ström
| Batterikapacitet | 6900 mAh |
| Batterispänning | 10.8 V |
| Batteriteknik | Lithium Polymer (LiPo) |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Bredd | 74 mm |
| Djup | 143 mm |
| Vikt | 328.8 g |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Vilket märke som helst |
Övriga specifikationer
| Typ | Batteri |
| Höjd | 20.5 mm |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 standard ethernet laddningsbas,
6.479,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3 Multi batteriladdning
3.129,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA50K Batteri (3,8 V, 4 000 mAh)
579,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra BATTERIPACK,LITHIUMJON,PP+ BLE ENABLED MC33XX
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY CHARGE BASE
5.959,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA61K Handrem (för skanningshandtag)
289,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Reservbatteri, passar för: WT5400, WT6400
1.209,00 kr Ekskl. moms.