Getac nätadapter
HÖJDPUNKTER
- Typ av strömförsörjning: Inomhus
- Uteffekt: 65 W Inspänning: 100–240 V Ineffekvens: 50/60 Hz Utspänning: 19 V
- Ändamål: Surfplatta
- Varumärkeskompatibilitet: Getac
- 1 st
- Svart
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GAA6E5. Syfte: Surfplatta, typ av strömförsörjning: Inomhus, inspänning: 100–240 V. Produktfärg: Svart. Bredd: 46,3 mm, Djup: 108,3 mm, Höjd: 30 mm. Antal per förpackning: 1 st, Medföljande kablar: AC
Denna adapter är utformad för att driva enheten och ladda dess interna batteri från en AC-strömkälla. En landsspecifik nätkabel ingår med adaptern för att passa det lokala eluttaget i ert land
Batteri & Ström
| Strömförsörjningstyp | Inomhus |
| Inspänning | 100 - 240 V |
| Utgångseffekt | 65 W |
| Utgångsspänning | 19 V |
| Utgångsström | 1.5 A |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Bredd | 46.3 mm |
| Djup | 108.3 mm |
| Vikt | 250 g |
Certifieringar
| Syfte | Surfplatta |
| Kompatibilitet | F110 G5 |
| Harmoniserat system (HS) kod | 85044095 |
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
Övriga specifikationer
| Infrekvens | 50/60 Hz |
| Höjd | 30 mm |
| Kablar ingår | AC |
Relaterade populära produkter
Tillbehör till tablets
Zebra ET4X 10-tums POS-stativ (Point-Of-Sale) för 10-tums ET40, ET45
4.029,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer, Kablar för handterminal, Tillbehör till tablets
Honeywell strömkabeladapter för AC
799,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Zebra WT6000 handledsfäste med rem i storlek Medium/Large
1.239,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Ergonomic Solutions Vinklat Väggfäste, Universellt APK/Strömpaket
819,00 kr Ekskl. moms.