Getac strömförsörjning, 90 W, passar F110G6, S510, S510AD, S410
HÖJDPUNKTER
- Typ av strömförsörjning: Inomhus
- Uteffekt: 90 W Inspänning: 100 - 240 V Utspänning: 19 V
- Syfte: Laptop AC-till-DC
- Varumärkeskompatibilitet: Getac
- 1 st
- Svart
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GAA9E6. Syfte: Laptop, Typ av strömförsörjning: Inomhus, Inspänning: 100 – 240 V. Produktens färg: Svart. Kabellängd: 1,5 m, Bredd: 65,1 mm, Djup: 140,1 mm. Antal per förpackning: 1 st, Medföljande kablar: AC
Denna adapter är utformad för att driva enheten och ladda dess interna batteri från en växelströmskälla. En landspecifik nätsladd medföljer adaptern för att passa det lokala eluttaget i ditt destinationsland.
Anslutning & Portar
| Lämplig för inomhusbruk | Yes |
| Kabellängd | 1.5 m |
Batteri & Ström
| Strömförsörjningstyp | Inomhus |
| Inspänning | 100 - 240 V |
| Strömtyp | AC-to-DC |
| Utgångseffekt | 90 W |
| Utgångsspänning | 19 V |
| Utgångsström | 4.74 A |
| Maximal inspänning | 240 V |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Bredd | 65.1 mm |
| Djup | 140.1 mm |
| Vikt | 275 g |
Certifieringar
| Syfte | Bärbar dator |
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
Övriga specifikationer
| Höjd | 25.4 mm |
| Kablar ingår | AC |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3 Multi batteriladdning
3.129,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
619,00 kr Ekskl. moms.
Pistolgrepp för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 robust skanningshandtag med pekpenna
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY NET BASE
9.359,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell ACC,Handrem för terminal (3 st),EDA61K
289,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell Home Base, endast laddning, utan I/O-kontakt
1.659,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 4-facks batteriladdare
3.309,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
ZEBRA 3 ÅR Z1C ESSENTIAL TC27XX, 3 DAGARS TAT, KÖPT INOM 30 DAGAR, OMFATTANDE
3.449,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
Zebra TC27, Service OneCare Essential, 5 år, 3 dagar TAT
4.289,00 kr Ekskl. moms.