Getac strömförsörjning
HÖJDPUNKTER
- Typ av strömförsörjning: Inomhus
- Uteffekt: 90 W Inspänning: 100 - 240 V Utspänning: 19 V
- Syfte: Laptop AC-till-DC
- Varumärkeskompatibilitet: Getac
- 1 st
- Svart
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GAA9K6. Syfte: Bärbar dator, Strömförsörjningstyp: Inomhus, Ingångsspänning: 100 – 240 V. Produktfärg: Svart. Kabellängd: 1,5 m, Bredd: 65,1 mm, Djup: 140,1 mm. Antal per förpackning: 1 st, Medföljande kablar: AC
Denna adapter är utformad för att driva enheten och ladda dess interna batteri från en växelströmskälla. En landspecifik nätsladd medföljer adaptern för att passa det lokala eluttaget i ditt destinationsland.
Anslutning & Portar
| Lämplig för inomhusbruk | Yes |
| Kabellängd | 1.5 m |
Batteri & Ström
| Strömförsörjningstyp | Inomhus |
| Inspänning | 100 - 240 V |
| Strömtyp | AC-to-DC |
| Utgångseffekt | 90 W |
| Utgångsspänning | 19 V |
| Utgångsström | 4.74 A |
| Maximal inspänning | 240 V |
| Strömadapter ingår | Yes |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Bredd | 65.1 mm |
| Djup | 140.1 mm |
| Vikt | 275 g |
Certifieringar
| Syfte | Bärbar dator |
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
Övriga specifikationer
| Höjd | 25.4 mm |
| Kablar ingår | AC |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 standard ethernet laddningsbas,
6.479,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3 Multi batteriladdning
3.129,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA50K Batteri (3,8 V, 4 000 mAh)
579,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra BATTERIPACK,LITHIUMJON,PP+ BLE ENABLED MC33XX
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY NET BASE
9.359,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 HOME BASE
4.509,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell Home Base, endast laddning, utan I/O-kontakt
1.659,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
ZEBRA 3 ÅR Z1C ESSENTIAL TC27XX, 3 DAGARS TAT, KÖPT INOM 30 DAGAR, OMFATTANDE
3.449,00 kr Ekskl. moms.