- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GMPDX7. Enhetskompatibilitet: Surfplatta, Märkeskompatibilitet: Getac, Produktfärg: Svart. Bredd: 110,8 mm, Djup: 9 mm, Höjd: 9 mm. Antal per förpackning: 1 st
Digitizer-pennan ger ett mer exakt och enkelt sätt för datainmatning och handskriven signatur.
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Bredd | 110.8 mm |
| Djup | 9 mm |
| Tip diameter | 1.65 mm |
| Tip colour | Black |
Certifieringar
| Enhetskompatibilitet | Tablet |
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
Övriga specifikationer
| Höjd | 9 mm |
Relaterade populära produkter
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Zebra TC22/27, handrem (kompatibel med Rugged Boot)
279,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA50K Batteri (3,8 V, 4 000 mAh)
579,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra BATTERIPACK,LITHIUMJON,PP+ BLE ENABLED MC33XX
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 HOME BASE
4.509,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA61K Handrem (för skanningshandtag)
289,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 4-facks batteriladdare
3.309,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
ZEBRA 3 ÅR Z1C ESSENTIAL TC27XX, 3 DAGARS TAT, KÖPT INOM 30 DAGAR, OMFATTANDE
3.449,00 kr Ekskl. moms.
