Getac ZX70 Havis fordonsdocka
HÖJDPUNKTER
- Serieport (D-sub 9-stift) x 1
- USB 2.0 x 2
- LAN-port (RJ45) x 1
- HDMI x 1
- Högtalare x 1
- Strömingång: 12 VDC
- Antenn: Dubbel genomgång (SMA) (valfritt)
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac 543387910056. Grundläggande enhetstyp: Surfplatta, Märkeskompatibilitet: Getac, Kompatibilitet: ZX70. Bredd: 234 mm, Djup: 74 mm, Höjd: 221 mm, Vikt: 680 g. Produktfärg: Svart
Havis fordonsdockningsstation för Getac ZX70-surfplattan förbättrar mobila arbetares produktivitet genom att tillhandahålla en säker plats för laddning av surfplattan, säkerhet och anslutning till viktiga kringutrustning på mobila arbetsplatser och i fordon.
Skärm
| HDMI | Yes |
| Antal HDMI-portar | 1 |
Anslutning & Portar
| Ethernet LAN | Yes |
| USB-hubb | Yes |
| Ljudutgång | Yes |
| Antal USB 2.0-portar | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portar | 1 |
| Typ av antennkontakt | SMA |
| Antal VGA-portar (D-Sub) | 1 |
Trådlöst & Nätverk
| Bluetooth | No |
Batteri & Ström
| DC-inspänning | 12 V |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Bredd | 234 mm |
| Djup | 74 mm |
| Vikt | 680 g |
Certifieringar
| Grundläggande enhetstyp | Tablet |
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
| Kompatibilitet | ZX70 |
Övriga specifikationer
| Strömkälltyp | DC |
| Kvantitet | 1 |
| Höjd | 221 mm |
Relaterade populära produkter
Tillbehör till tablets
Zebra ET4X 10-tums POS-stativ (Point-Of-Sale) för 10-tums ET40, ET45
4.029,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer, Kablar för handterminal, Tillbehör till tablets
Honeywell ADAPTRARE FÖR STRÖMKABEL FÖR AC
799,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Honeywell RT10 Dockningsstation för fordon med strömkabel
8.059,00 kr Ekskl. moms.