- Beskrivning
- Ytterligare information
- Liknande produkter
Beskrivning
Honeywell CW45-BAT-EX. Produkttyp: Batteri, Varumärkeskompatibilitet: Honeywell, Kompatibla produkter: CW45. Bredd: 37 mm, Djup: 65,3 mm, Vikt: 132 g
Batteri & Ström
| Batteriteknik | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterispänning | 3.6 V |
| Batterikapacitet | 24.48 Wh |
Mått, Vikt & Design
| Bredd | 37 mm |
| Djup | 65.3 mm |
| Vikt | 132 g |
Certifieringar
| Produkttyp | Batteri |
| Kompatibilitet med varumärke | Honeywell |
| Kompatibla produkter | CW45 |
Övriga specifikationer
| Kvantitet | 1 |
Liknande produkter
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3 Multi batteriladdning
3.129,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA50K Batteri (3,8 V, 4 000 mAh)
579,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 HOME BASE
4.509,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY CHARGE BASE
5.959,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 5-SLOT CHARGE ONLY SHAREDCRADLE
4.899,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 4-facks batteriladdare
3.309,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Reservbatteri, passar för: WT5400, WT6400
1.209,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
Zebra TC27, Service OneCare Essential, 5 år, 3 dagar TAT
4.289,00 kr Ekskl. moms.